Dandenong Rangers - Casey Cavaliers Typy
Przegl膮d meczu
W tym artykule korzystamy z danych statystycznych, aby zapewni膰 dok艂adn膮 prognoz臋 nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Dandenong Rangers a Casey Cavaliers. Ta informacja zainteresuje entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych. Zawody odb臋d膮 si臋 w Australia kategorii Mistrzostwa Australii. NBL1. Po艂udniowy i rozpocznie si臋 o 04:30 w dniu 28.03.
Przepowiednie mecz贸w
Po przeanalizowaniu statystyk Dandenong Rangers i Casey Cavaliers ustalili艣my, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania na nadchodz膮cy mecz jest 1x2 - Z2. Nasza statystyczna analiza pokazuje, 偶e ten zak艂ad mo偶e potencjalnie doprowadzi膰 do 2.09 zwrotu z inwestycji.
28/03/2026
Dandenong Rangers
Casey Cavaliers
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 28.03.2026 19:40
H2H i poprzednie wyniki
W przesz艂o艣ci dru偶yny Dandenong Rangers i Casey Cavaliers mierzy艂y si臋 ze sob膮 7 razy. 艢rednio Dandenong Rangers zdobywa 91 goli na mecz, a Casey Cavaliers zdobywa 91. R贸偶nica bramek kontra stracone bramki wszystkie mecze r贸wnaj膮 si臋 635-561. Dandenong Rangers wygra艂 5 gier, podczas gdy Casey Cavaliers wygra艂 2. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 05.07.25 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem: 99:86.
Kto wygra?
Dandenong Rangers przegl膮d
W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Dandenong Rangers odni贸s艂 5 zwyci臋stw i 5 przegranych. W tych meczach Dandenong Rangers zdoby艂 952 punkt贸w i straci艂 955. 艢rednia w klubach 95.2 punkt贸w na mecz i straconych 95.5 punkt贸w. W rezultacie Dandenong Rangers osi膮gn膮艂 艂膮cznie 190.7 zdobytych i straconych punkt贸w.
Casey Cavaliers przegl膮d
Dru偶yna koszyk贸wki Casey Cavaliers rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 3 i przegrywaj膮c 7. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 884 punkt贸w i straci艂a 919. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Casey Cavaliers zdoby艂a 88.4 punkt贸w i straci艂a 91.9 punkt贸w. Og贸lnie Casey Cavaliers uzyska艂o 艣rednio 180.3 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.
Inne przewidywania
Mistrzostwa Australii. NBL1. Po艂udniowy
Ringwood Hawks-Kilsyth Cobras/Sydney Comets
Mistrzostwa S艂owacji. SBL
BKM Lucenec-Nitra Blue Wings
WNBA Commissioner鈥檚 Cup
New York Liberty (Kobiety)-Las Vegas Aces (kobiety)
Mistrzostwa Urugwaju. Druga dywizja
CA Stockolmo-CA Marne
Deportivo Sayago -Montevideo Basket
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
6 / 10 ostatnich mecz贸w Dandenong Rangers we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Casey Cavaliers we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
3 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Casey Cavaliers w 4 kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z2
6 / 10 ostatnich mecz贸w Dandenong Rangers we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w Casey Cavaliers we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
3 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Casey Cavaliers w 3 kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z2
5 / 10 ostatnich mecz贸w Dandenong Rangers we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
5 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Dandenong Rangers
7 / 10 ostatnich mecz贸w Casey Cavaliers we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich mecz贸w Dandenong Rangers we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
4 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Dandenong Rangers w 3 kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w Casey Cavaliers we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1
4 / 10 ostatnich mecz贸w Dandenong Rangers we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
4 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Dandenong Rangers w 2 kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w Casey Cavaliers we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1
4 / 10 ostatnich mecz贸w Casey Cavaliers we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
3 / 7 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Casey Cavaliers w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z2
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 28.03.2026 19:40